| Alexandra_6314 a întrebat:

Daca mananc dimineata musli cu ciocolata in lapte iar peste zi mai mananc musli(fara lapte)sau cu iaurt ma ingras? as dori si o dieta nu foarte stricta care imi permite sa slabesc destul de repede.PS:fac 4 ore de antrenament.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca cele doua nu contin zahar sa adaugi tu, nu te ingrasi. Renunta la laptele gras, cat si la iaurt, cumpara cele cu 0, 1% grasimi care sunt indicate pentru diete. Nu e sanatos sa slabesti repede, cel mai bine e sa fie in timp astfel eviti sa nu se depuna atat de repede ai slabit, tot atat de repede se si depune. Cosuma lichide fff multe, nu cola sau alte sucuri, apa plata ori ceaiuri facute in casa indulcite cu miere, nu e recomand zaharul in diete. Spor!