| zazhen a întrebat:

am si eu o intrebare... daca nu prea mananc dar beau cafea sau sucuri pot sa ma ingras rau? sau stie cineva cam ce nu ar trebui sa consum sa nu ma ingras? dau funda..multumesc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sucu si cafeaua te baga in diabet, bei apa si daca vrei ceva mai dulce iti iei pastile efervescente care au vitamine si sunt bune la sete dar iei doar una pe zi si tine de foame pe langa ce mananci doar zice ca e supliment alimentar.

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Nu ar trebui sa consumi alimente care contin glucide, lipide, proteine.Cum ar fi:cartoful, cerealele, orezul, paine, paste.Astea sunt principalele alimente care ingrasa! Fundita?big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

Esti complet pe langa, proteinele sunt foarte importante. Si proteinele sunt in carne, lapte, branza, oua, in niciun caz in cartofi si altele.

Mai documenteaza-te inainte sa aberezi

| мιcнєℓℓє a răspuns (pentru Cosmin86):

A spus chiar un nutritionist la televizorwinking.So anyway no commentwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

Si ce a spus nutritionistul, sa nu mananci proteine?

Iti arat 1000 de articole scrie de nutritionisti mult mai buni decat ala de la tV care recomanda proteine la greu.