| Andaa199 a întrebat:

Daca mergi la doctor ca sa iti scoata o unghie incarnata te anesteziaza? te doare rau?
Funda

1 răspuns:
| ImCalledLamă a răspuns:

Depinde de cat de incarnata e. Daca e numa un colt te da cu un sprei si taie coltul, daca e bagata pe dedesubt doare ceva da nu foarte tare, iti face o mica injectie care nu doare si iti taie unghia pe jumate sau chiar cu totul...asta e posibil sa doara ceva daca nu e o anestezie tare. Dupa te va durea maxim 5 zile dar nu rau. Fi tare ca nu e chiar asa rau! Fundita? big grin