| dana_8380 a întrebat:

Daca o fata are 1.59m cate kg ar trebui sa aiba?

Răspuns Câştigător
| Ysha a răspuns:

49Kg se face inaltimea minus 10 (in cazul tau 59-10)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

thinking in jur de 49 de kgthinking mi se pare ca era sa fie cu 10kg mai putin decat inaltimea sau mai multbig grin nu mai stiulaughing

| BellsC a răspuns:

Aproape 59.Mai mult daca are ar trebui sa mai slabeasca putinbig grin
funda?batting eyelashes

| AlerimxD a răspuns:

Cam 49 de kilograme, dar să ştii că nu este un număr sigur. Depinde de fiecare persoană.
Xoxo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai DANA daca ai spre exemplu 64 kg dar tu nu ai bineinteles ar trebui sa ai... april aaaa stai putin in jur de 49-48 cam asa ar trebui safie daca ai 1. 59 si eu am la fel si sunt in clasa a6a. in functie de inaltimea pe care o ai! OK NU TE INGRIJORA ca ai timp sa slabesti! BAFTApeace sign