| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

Daca o fata pe care nu o cunosti (foarte frumoasa) te opreste pe strada si iti spune ca ai addidasi faini voi ce i-ati raspundelaughing)?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

I-as zambi si as zice mersi. Si as merge mai departe ca tantalaul.
@Endoryus, you're a fxxkin' genius. Cat trebuie sa dau pe consultatia de inspiratie la tine? Mie imi vin mereu ideile astea de replici cu un secol mai tarziu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Multumesc,insa vazand si addidasii tai mi-am dat seama ca amandoi avem aceleasi gusturi alese pentru ceea ce este frumos dar mai ales de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti dau adidasi mei, iesi de aici. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna asta. laughing

| Mirke a răspuns:

Mersi, Am acasa mai multe perechi, vrei sa vii sa le vezi pe toate?

| Just4Joker075 a răspuns:

Hei, mulțumesc, si ai tai sunt frumosiwinking

| evilgmr a răspuns:

"Multumesc dar tu ai adidasi mai faini decat ai mei" laughing Asta i-as raspunde.

| MaleficaFaraNume a răspuns:

"hey mersi si fustita ta e faina" laughing