| anonim_4396 a întrebat:

Hmmm, ce înseamnă dacă un băiat pe care îl cunoşti, se opreşte în dreptul tău pe stradă, şi fuieră tare până te uiţi la el?

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Spune-i ca se fluiera numai dupa curve!
si ca nu iti place acest lucru, sa mearga la oilaughing
PE bune acum, eu nu intorc capul cand sunt fluierata sau strigata cat ii tine gura!

| MIDnightMoon a răspuns (pentru NoSmile):

Nu ma fluierat pe mine. A inceput să fluiere o melodie, şi l-am ignorat, şi tot fluiera din ce in ce mai tare, ( eu vorbeam la telefon ) şi ma cam deranjat, şi când m-am uitat la el s-a oprit şi mi-a zâmbit după care şia continuat drumul.

| NoSmile a răspuns (pentru MIDnightMoon):

Vroia sa-ti atraga atentia si nu stia cum!

| Gabica a răspuns:

Inseamna ca te-a confundat cu un cainelaughing

| MIDnightMoon a răspuns (pentru Gabica):

Foarte matur :I. Mă refer că a început să fredoneze o melodie, din ce în ce mai tare şi s-a oprit numai când m-am uitat la el după care a zâmbit. :I

| Salahadin73 a răspuns:

Inseamna ca-i meltean

| Dariusuu a răspuns:

Ce inseamna?

Fluiera ca vrea ceva de la tine.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Se zice fluieră.
Mai am puţin şi te înjur.
Pe curând!

Răspuns utilizator avertizat
| MIDnightMoon a răspuns (pentru PedoBarbie):

Greşeală gramaticală. Vrei să mă înjuri, dăi drumu happy

| PedoBarbie a răspuns (pentru MIDnightMoon):

Îmi pare foarte rău, dar eu nu fac aşa ceva. Deşi ştiu că poate am greşit şi tu şti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca vrea sa iti atraga atentia si te place... PedoBarbie mai am putin si te ***, asa ca shhhht gurita ca nu e ora de romana

| Solsagan a răspuns:

Că-i ghiolban.

| OtipaOarecare a răspuns:

Cunosc si eu astfel de specimene, nu iti fa griji...Sigur te place, in special cred ca e atras mai mult de aspectul tauhappy Ignora-l, daca te-ar placea cu adevarat ar veni si ti-ar spune in fata, el e atras de alte lucruri daca ma intelegi...

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Ori te place, ori e vreun cioban si isi cauta oile pe strada si nu le gaseste

| Ana0Maria a răspuns:

Inseamna ca ori are chef de caterinca, ori te place.

| greenwave666 a răspuns:

Si'a luat oi?

| EllaMelly a răspuns:

Inseamna ca te place, adica este atras de tine doar in felul in care arati sau se crede prea important, mie chiar nu-mi plac astfel de gensturi, daca are ceva sa-ti spuna vine si vorbeste cu tine, nu fluiera ca nebunu.

| VivaPiniata a răspuns:

Inseamna ca e un huligan cu hormonii urcati la cap! Presupun ca ai poponetul cam mare.