| kitty00 a întrebat:

Daca parintii v-ar intreba ce ati vrea sa va aduca Mos Nicolae sau Mos Craciun, ce i-ati spune?

27 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un iPhone

| Doηηa a răspuns:

Orice...
Mă bucur chiar și pentru ceva micuț care, este dăruit din inimă!
Uneori mă gândesc la bugetul Moșilor și nu cer nimic, mă mulțumesc cu familia mea.
Chiar dacă este cam devreme, îți urez sărbători fericite, să primești tot ce îți dorești!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

De ce mintiti (le-as raspunde)
8 Dar, cât despre fricoşi, necredincioşi, scârboşi, ucigaşi, curvari, vrăjitori, închinătorii la idoli şi toţi mincinoşii, partea lor este în iazul care arde cu foc şi cu pucioasă, adică moartea a doua."

Http://www.facebook.com/....../photo.php

Si inca odata Satan se idolizeaza prin Mos Craciun.
http://www.facebook.com/....../photo.php

1. Christmas is driven by commercialism.
2. Christmas is nowhere mentioned in the Bible.
3. Jesus wasn't born on or near Dec. 25.
4. The Christmas holiday is largely a recycled pagan celebration.
5. God condemns using pagan customs to wor
ship Him.
6. Christmas is worshipping God in vain.
7. You can't put Christ back into something He was never in.
8. The Bible nowhere tells us to observe a holiday celebrating Jesus Christ's birth—but it clearly does tell us to commemorate His death.
9. Christmas obscures God's plan for mankind.
10. I'd rather celebrate the Holy Days Jesus Christ and the apostles observed.

http://www.facebook.com/....../photo.php

| OanaMajoMadness a răspuns:

Pai....cam ce vrei sa iti aduca "Mos Nicolae" sau "Mos Craciun".

| RockTheNation a răspuns:

Persoana iubita, de altceva chiar nu am nevoie :d

| AliveOne a răspuns:

Un telefon nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mustang, viu sau artificial, să fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe carti, le-am zis deja.

| vlad89c a răspuns:

Nu prea stiu... acum am cerut o placa de par, insa e cam greu in alti ani, am cam tot ce imi trebuie.

| IncorrectUsername a răspuns:

1.Un Ferrari
2.Un bugatti veyron
3.Un laptop
4.O tableta
5.Un smartphone
6.Un iPhone(1, 2,3, 4,5)
7.Jordani de la nike puma etc.
8.Un Husky(cel mai mult mi-l dorescbig grin)
9.Note mai bune la scoalalaughing
10.Un bmx
11.La Paris...
Daca ma apuc sa ti le zic pe toate, nici nu poti sa le citestilaughing)

| kitty00 explică (pentru IncorrectUsername):

IPad sau iPod mai degraba laughing. iPhone toti prostii au. laughing sorry.

| slowswag a răspuns:

De mos nicolae as vrea o placa de par, da sa fie destul de buna

| kitty00 explică (pentru slowswag):

Placa degradeaza parul big grin.

| slowswag a răspuns (pentru kitty00):

Asa e

| JiTerra a răspuns:

Eu as vreathinking un PS laughing si cv CD pentru el...sau un telefon

| kitty00 explică (pentru JiTerra):

Si eu vreau un Notebook,oh go on dar imi iau peste 2 luni laughing))).

| JiTerra a răspuns (pentru kitty00):

Noah, binelaughing atuncithinking masina de lux s'o pot strica pe cand imi iau permisu' rolling on the floor

| kitty00 explică (pentru JiTerra):

This is Sparta?laughing))

| JiTerra a răspuns (pentru kitty00):

laughing

| Ciuuf a răspuns:

Buna!~
Mos Nicolaiesurprise pereche de Leggins Winter
Mos Craciun:-Un aparat foto profesional happy

| kitty00 explică (pentru Ciuuf):

laughing)) Leggins Winter thumbs up, yeaaaa -Mosule, hai ca incep-laughing.thinking Aparat foto profesional :X:XX am dejaaa :X.

| Mademoiselle18 a răspuns:

Le-as spune sa ma surprinda smug
Sincer chiar nu-mi place sa stiu din timp ce voi primi happy

| EmoRock a răspuns:

Pai as inepe cu o lista lunga dar am sa iti spun primele 6 lucruri care stiu ca doar 2 sau 3 mi lear putea aduce:
-un laptop
-un smartphone
-o camera web
-un aparat foto
-parfum sau ceva in genu
-daca esti fata pantofi cu toc dar nu foarte mare, daca esti baiat o pereche de adidasi sau altceva

| kitty00 explică (pentru EmoRock):

Eu intrebam de ce preferi tu!

| Teiu_Dan_1988 a răspuns:

Ce le-ati spune * :d

| vasileionion a răspuns:

Un s 3