| Ank02 a întrebat:

Daca pentru o zi ai avea orice putere supranaturala, ce anume ai face? simpla curiozitate.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș lua toate bolile din lume și le-aș duce la capătul universului de unde să nu se mai întoarcă niciodată!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Aş face politică happy

| DBlack a răspuns:

Wow.buna intrebarethinking daca as avea pentru o zi, orice putere supranaturala. as face sa nu mai am puteri supranaturale pentru ca nu stiu cu ce sa incep prima oara, si o sa-mi pierd ziua facand nimic

| Skylar a răspuns:

Timerecall big grin

| flaviu1234 a răspuns:

De ai citi mintilewinking

| BlueBubble a răspuns:

Aş schimba lumea. I-aş face pe oameni mai buni, mai sănătoşi şi mai fericiţi, pentru că lumea devine din ce în ce mai rea. I-aş aduce înapoi pe toţi cei dragi lor şi aş face o lume perfectă, chiar dacă nu există perfecţiune.

Însă închei aici, pentru că încep să visez ştiind totodată ce e imposibil să se îndeplinească acest vis oh go on. Dar niciodată nu vă pierdeţi speranţa, indiferent de împrejurări :*!