| 123098lolol a întrebat:

Daca pica parul dupa vopsit cu ce trebuie sa dea?

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

In primul rand trebuie schimbat samponul:cauta unul pentru par vopsit
poti incerca si balsam specific sau spay-uri pentru regenerarea parului.

| Contrast a răspuns:

Cu o masca de protectie...sau macar cu un balsam bio.
Dar vezi ca o vopsea buna nu face parul sa cada!

| lovefan a răspuns:

Buna! Mama mea a folosit o solutie lichida de culoare albastra numita Alpecin. Se gaseste peste tot in farmacii si este foarte eficienta.http://www.alpecin.com/ro/caderea-parului/ce-e-de-facut.php Poftim, poti citi mai multe despre acest produs aici. Bafta si numai bine!