| Catalinnaa a întrebat:

fetelor.Am si eu o intrebare. mi-am vopsit parul, de la brunet am ajuns la blond, apoi m`am vopsit din nou saten.acum e ceva timp de cand nu mai m`am vopsit, dar parul meu pica si e lipsit de viata. Ce produse sa folosesc? Am folosit multe masti, dar fara rezultat.sad Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| beea29 a răspuns:

Buna, parul tau s-a invatat sa fie mereu vopsit.Ar trebui dupa o baie calda maseaza-ti parul cu ulei de masline stai jumate de ora ca sa-ti intre bine in par si dupa aia spala-te dar sa te speli cu sampon.Iti recomand Elseve roz.Adoua zi pe parul uscat aplica o masca facuta dintr-un galbenus de ou, doua linguri de miere si doua de ulei de masline putin incalzit dupa aia infasoara parul intr-o folie de plastic si acopera-l cu un prosop stai vreo jumate de ora si dupaceea spalati-l si ai sa vezi ca o sa-si revina! Succes, sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Foloseste foarfeca.

| GothicTiamat a răspuns:

Fa-ti tratament cu ulei de ricin si ulei de masline + un galbenus de ou si pune-ti masca asta seara si stai cu ea pana dimineata, cam de 3 ori pe saptamana. O sa vezi ca o sa isi revina dar mai greu.

| GothicTiamat a răspuns (pentru GothicTiamat):

Si o masca de par cu placenta sau masca aceea gen unt ceva in genul

| HardstyleIsHowWeLive a răspuns:

L`ai distrus sad
Nu ai ce sa-i mai faci -_-

| nik_3884 a răspuns:

Uite un tratament care te poate ajuta: Pe parul uscat aplica o masca facuta dintr-un galbenus de ou, doua linguri de miere si doua de ulei de masline putin incalzit. Infasoara parul intr-o folie de plastic si acopera-l cu un prosop. Dupa o jumatate de ora poti sa speli parul si sa-i aplici balsam. Apropo si nu iti mai vopsi parul facind experimente cu el, lasa-l sa-si revie! Sper ca te am ajutat!

| Racu_Simona_1994 a răspuns:

Se stie ca de la vopsea iti cade foarte mult parlaughing.m-am vopsit doar de 2 ori si imi cade ff. multsad