| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-ar putea sa vi se implineasca o dorinta,care ar fi acea?thinkingbig grinhappy

9 răspunsuri:
| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Sa dau timpul inapoi si sa-mi recuperez cel mai bun prieten...

| alinbrd a răspuns:

As vrea sa am IQ 500. Sa inventez cea nou ...sau sa traiesc macar 200 de ani tanar.

| Alyna36 a răspuns:

Ca sa imi pot rasplati parintii pentru efortul si banii depusi in minehappy

| pisicutza_7425 a răspuns:

Eu ce imi doresc cel mai mult ..ar fi sa fiu fericita si sa gasec un baiat care sa stie sa faca asta, si sa ma iubeasca.

| SandraMikyZu a răspuns:

Mi-as dori foarte mult sa primesc un catel de ziua mea. happy

| MontanDewDarkBerry a răspuns (pentru SandraMikyZu):

Loooooooooooool... Nu pot sa cred! Acelasi raspuns in acelasi timp~! magnific! 1

| Rawwrr a răspuns (pentru MontanDewDarkBerry):

Poate este un semnhappysmug.

| Kamelia69 a răspuns:

Persoana de care imi place sami atraga un pic atentia mai mult...

| MontanDewDarkBerry a răspuns:

Mi-as dori foarte mult sa primesc un catel de ziua mea. happy