| LarisaCT a întrebat:

Daca sunt mai multi oameni care isi pun aceeasi dorinta in acelasi timp, se indeplineste mai usor?

76 răspunsuri:
| PanteraRoz7 a răspuns:

In principiu nu se indeplineste nimic fara munca

| Bwah_Danny_1990 a răspuns:

Logic ca nu. Nimic nu vine gratis. Iti doresti ceva, faci tu sa se indeplineasca.

| mmTV a răspuns:

Nu!

| Lola12345 a răspuns:

Nu este adevărat...

| LolSaga a răspuns:

Draga mea Larisa, sa iti spun pe scurt:Nu exista dornite care se indeplinesc. FUNDA big grin?

| neegar91 a răspuns:

Nu nici nici intr_un caz dorinta difera de la persoana la persoana uni isi dorsc mai intens acel lucru pe cand cilalti trecator si mai e un factor pe care eu il numesc implinire si anume dac meriti acel lucru

| Iulian_Ilie_1990 a răspuns:

Oare noi avem aceleasi dorinte?

| Gumball2016 a răspuns:

Din păcate nu Larisa.

| Cris019 a răspuns:

Dorintele nu se indeplinesc asa pur si simplu. E frumos sa crezi in magie, dar ea nu exista. Daca le vrei indeplinite trebuie sa muncesti pentru asta, sa faci tu cu propriile forte sa devina realitate si da si cu ajutorul alor persoane daca zici ca va doriti acelasi lucru.Deci raspunsul este da.