| jdbsg a întrebat:

Daca sunt pe aici cazuri in care parintii vostri s-au despartit.cu care dintre parinti ati ales sa stati si de ce?happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt bagat intr-o problema destul de nasoala, stau cu maicamea momentan si dupa ce trage 3-4 pahare de vin incepe sa faca scandal fara rost e alcolista si de abia astept sa vina taicameu inapoi sa-i zic sa imi dea bani ca sa pot pleca in tara si sa am liniste in casa.

| AnneMarri a răspuns:

Eu am ales-o pe mama pentru că mă înţeleg cel mai bine cu ea.

| Ananasa a răspuns:

Depinde care te intelege mai bine, cu cine iti place mai mult sa stai si ce conditii ai! Funda? puppy dog eyes

| Bibbi1507 a răspuns:

La mine nu este deloc cazul. Dar daca s.ar intampla, as alege.o pe mama pentru ca de obicei mamele sunt mai blande, mai deschise si poti vorbi cu ele orice. Pe cand tatii nu sunt asa. FUNDA?big grin