| anonim_4396 a întrebat:

Voi cu care dintre parinti va intelegeti cel mai bine? De ce? Cum sunt parintii vostri? De ce credeti ca sunt asa?

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ma inteleg bine cu amandoi, dar in special cu mama, cand ceva nu e in regula ii spun ei. Am niste parinti buni, imi ofera tot ce vreau si ma iubesc foarte mult de aceea ii RESPECT cum pot eu.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Eu ma inteleg bine cu amandoi, am niste parinti extraordinari!

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu ma inteleg cu unul mai bine decat cu altul. Pentru mine sunt parinti si atat. Am acelasi respect pentru amandoi.
Ce sa zic despre ei, hmmm, isi manifesta dragostea pentru mine si fratele meu prin chestii materiale. Nu ne-au sarutat niciodata, poate de ziua noastra, dar nici atunci daca stau bine sa ma gandesc. De aici deduci si tu singur/a ce fel de relatie am eu cu ei.
Pa!

| rousz a răspuns:

Hei! ma inteleg bine cu ambii, dar mai mult cu mami happy pentru ca ea imi da sfaturi pe langa mama mi-a fost si-mi este cea mai buna prietena, cu ea discut despre orice lucru si ma intelege intotdeauna. In orice caz pe amandoi ii respect si ii iubesc la fel. pai pentru ca ei nu prea au avut parte de atata afectiune si comunicare din partea parintilor lor si au incercat sa-mi fie alaturi si sa-mi ofere intotdeauna ce ei nu au avut. acum fiecare familie e diferita

| FoundYouLover a răspuns:

Buna! Nu inteleg de ce vrei sa stii, oricum sa stii ca nu toate familiile sunt la fel.Eu ma inteleg mai bine cu mama, e mai intelegatoare, mai delicata, mai tandra si clar mai calma si o mai buna ascultatoare decat tata.E si rabdatoare, pana la o limita.