| Maria_3931 a întrebat:

Daca un baiat dace urmatoarele lucruri:intri in scoala el se bate ma vede, inceteza... se uita la mine. nu vine in clasa in care sunt eu (chiar daca are prieteni)

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu am prea inteles ce ai vrut sa zici... offf grea e romana astahee hee.
Daca ai vrut sa zici ca are un comportament ciudat fata de tine, e posibil sa te placawinking.

| Alecsandraa a răspuns:

Pai, s-ar putea sa-i fie rusine de tine, sau sa simta ceva atractie big grin chimie, eu stiu...Trebuia sa enumeri mai multe actiuni, nu ne putem da seama foarte clar ce simte baiatul respectivhee hee

| andytza a răspuns:

Imi plac pantofii tai laughing Daca imi zici de unde i-ai luat iti spun si eu ca baiatul este timid. Daca te intereseaza cu adevarat, fa tu primul pas, draga Maria. Ai grija de tine si de limba romana!

| Funny a răspuns:

Daca ai scrie mai "corect", pentru ca noi sa intelegem... sigur te-am putea ajuta (sau am incerca)! Poate te place si este timit... si cand te vede se intimideazawinking

| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a răspuns:

Hmmm posibil sa te placa...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca te place... Poate fi o chestie de bun simt...

Este posibil sa simta o atractie pentru tine avand in vedere ca nu vn in clasa ta desi are prieteni... dar totusi vn intrebarea:tu il placi?

Daca da(si asta reiese din intrebarea ta), atunci nu-ti fie teama! Asta este cel mai important...lucrurile vor veni de le sine!

Succeskiss