| Alexa143 a întrebat:

Daca un baiat imi zice iepuras inseamna ca ma place?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te alinta, ii esti draga

| MasterOfDisaster a răspuns:

Sunt mai multe optiuni:
-Isi bate joc de tine.
-Ai urechi maari si parose si ii aduci aminte de un iepure.
-A vrut sa faca o gluma ca intre prieteni (deci nu in bataie de joc).

Nu trebuie sa te gandesti imediat ca te place. Daca ai mai ''receptionat'' si alte semnale, atunci da, probabil te place. Dar doar dintr-un lucru atat de mic nu cred ca te place.

O zi buna!

| CocoMexii a răspuns:

Nu poti sti sigur happy insa ii esti draga happy orice e posibil

| Dariusuu a răspuns:

Nu confunda atractia cu placutul draga mea.

Cel mai bine ar fi sa il intrebi pe el.

O zi buna.

| Zenit313 a răspuns:

Nu

| inconscient a răspuns:

Cel mai probabil! Sau are doar un sentiment dragut de prietenie, atasament! Una din doua! Mai exista si bataia de joc, dar presupun ca se exclude! big grin

| BellaKiოNana a răspuns:

Posibil,daca iti zicea in gluma putea sa-ti zica ``iepuroaico` laughing, dar asa te dezmiarda si aceasta este ceva. Bafta.

| OtipaOarecare a răspuns:

Buna.Probabil te place, sau pur si simplu ii esti draga ca prietena.happy sau poate rade de tine, depinde de personalitatea lui...

| Kiiddaa a răspuns:

Heii.Sper sa te ajuut: Paii dacaa itii zice ''iepuras'' inseamnaa ca sentimentul pentru tine nu este unul neaparaat de prietenie este ceva mai multhappy Sper ca te-am ajutat. Intreaba-l vezi ce spune! Funa?puppy dog eyes