| andrateiubeste a întrebat:

Daca un baiat iti da like la multe poze,comenteaza la statusurile tale pe facebook, uneori se uita super sexi la tine si cand nu te uiti se mai intampla dar nu tot timpul sa traga cu ochiul la tine cu toate ca nu am vorbit niciodata fata in fata inseamna ca te place?:*

1 răspuns:
| rocsii16 a răspuns:

Pai...nu prea stiu, se poate. odata, daca stii ca se uita la tine, uita'te in alta parte, si daca s-a uitat la tine inainte, atunci se va uita in partea in care te'ai uitat tu.asta inseamna ca... poate ca te place. sper ca ti'am fost de folos :*