| scumpika1998 a întrebat:

Ati putea sa-mi raspundeti si mie la o intrebare? E un baiat de care imi place, si cred ca si lui ii place de mine.Ma complimenteaza,ma apreciaza,vorbeste frumos cu mine,vrea sa fie in preajma mea cat mai des posibil, imi tot da la multe poze like pe facebook(intre 14-20 like-uri),imi comenteaza pozele...iar de un timp mi se pare cam distant, abia imi mai da cate 1 like sau doua pe facebook, n-a mai vorbit cu mine de vreo 2 saptamani...Ce credeti, oare nu-i mai place de mine sau ce s-a putut intampla?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate vrea sa faca un test, sa vada ce ai face daca el n-ar mai vorbii cu tine. Incearca sa vorbesti cu el, si sa-l bagi mai mult in seama o perioada, si daca continua asa cum ai mentionat mai sus, inseamna ca s-a indragostit de o alta fata si e cazul sa-l uiti.
O zi buna!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

A gasit o alta varianta mai buna!

| alexalexia1 a răspuns:

Eu sincer cred ca el chiar te-a placut ..si inca te place.dar daca nu a vazut ca ii dai prea multa sanse ..probabil acum incearca sa iti raspunda cu aceeasi moneda...e clar el e innebunit dapa tine.tu nu te lasa. Oricum dragostea nu trece doar in 2 saptamani.

| scumpika1998 explică (pentru alexalexia1):

Ai avut dreptate trebuia sa-i dau mai multe sanse, te-am ascultat si acum a revenit aproape ca inainte...dar oare si faptul ca un baiat din clasa a inceput sa imi tot de-a like pe facebook si sa-mi comenteze pozele...l-a facut sa-si schimbe atitudinea?

| mirabella15 a răspuns:

Poate si-a gasit pe alta fata ai frumoasa...