| ZuziUziZuziUzi a întrebat:

Daca un baiat iti spune in particlar "te plac mult", dar apoi iti spune" am prietena, din simplul fapt ca i-a spus un fraier ca sunt impreuna", ce faci?
(intrebare personala)

Răspuns Câştigător
| Allyna_5364 a răspuns:

Poate acel baiat te place si vrea ca tu sa faci primul pas...sau doar isi bate joc de tine ca sa vada ce faci u...deci daca el chiar te place iti va mai spune o data.

2 răspunsuri:
| valerika2012 a răspuns:

Imi cer scuze si ii spun ca nu este adevarat apui ii spun cit de mult tin la eu si sper ca va uita tot ce s-a intamplat!♥♥♥♥♥

| ZuziUziZuziUzi explică:

Nimic!