| JovanaTimea a întrebat:

Hello.dc ar spune un baiat la toata limea ca este impreuna cu mine cand de fapt nu suntem..eu am aflat ca el spunea chestia asta. eu doar i-am spus in gluma ca il plac si a doua zi toata lumea vorbea despre mine si baiatul respectiv ca suntem impreuna pt ca el a zis asa. happy laughing

3 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Daca chiar il placi, nu vad care ar fi problema pentru ca ar insemna ca si el te place, deci felicitari ^^ esti cu tipul pe care il placi :3 Daca nu il placi atunci ar trebui sa vorbesti cu el legat de chestia asta si scuze ca spun...dar nu ar fi trebuit sa ii spui ca il placi daca a fost doar in gluma. Sper ca te-am ajutat ^^ Bafta :3

| anonima0101 a răspuns:

Pentru ca ii place de tine sau face asta pentru popularitate. Ar trebui sa te simti mandra rolling on the floor asta inseamna ca esti prea buna pentru el si oricum o sa ramana doar cu " spusul ". Nu cred ca trebuia sa ii spui ca-l placi laughing. Oricum si eu am fost in situatia ta, si ma saturasem sa primesc mesaje de genul " Esti cu ala? el asa mi-a spus ", mi se pare patetic. A fost doar o perioada destul de ciudata, dar a trecut. laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea, nu cred ca baiatul a inteles faptul ca tu ai vorbit in gluma. Poate ca el chiar crede ca il placi. happy Sau poate vrea ca lumea sa creada ca are prietena. happy Bafta!