| CrysaCrysy a întrebat:

Daca un baiat se uita insistent la tine inseamna ca te place?big grin

Răspuns Câştigător
| Loriiii100 a răspuns:

Da, eu cred ca te place si ca se gandeste cum sa intre in vorba cu tine. Mai asteapta..vezi cum reaztioneaza si daca nu isi face curaj ai putea tu sa intri in discutie cu el happy, asta daca si tu il placi.:*

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,nu este obligatoriu sa stii. Poate te place, poate nu, de exemplu mie mi s-a intamplat la fel(baiatul se uita insistent la mine), dar placea o alta fata, deci difera cazurile.
Numai bine.

| DeeaSakura a răspuns:

Nu, poate a vazut ceva dubios la tine :p! Nu cred ca te place numai daca se uita insistent la tine, e o prostie, fairytale!
Peace \/.

| ElHombre2000 a răspuns:

Da, eu cred ca te place