| gamershell a întrebat:

Cand o fata se uita insistent la tine asta inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,e un fel de a spune ca te place

Răspuns utilizator avertizat
| RetardedRacoons a răspuns:

Inseamna ca ai pantalonii rupti in fund.

| SDavidS a răspuns:

Da se uita mereu latine deci demulte ori atunci DA. Funda?

| Blackye98 a răspuns:

Buna! Eu cand ma uit la o fata mai lung inseamna ca imi cam place....deci cred ca si ea te place spune-i nu astepta daca o placi si tu
happy

| EgroegD a răspuns:

Ăăăăă, nu neapărat happy Însistent nu înseamnă musai ceva pozitiv. Poate te antipatizează! Dacă expresivitatea ei (zâmbetul, jocul specific cu părul etc) inspiră o oarecare "invitaţie", abia atunci poţi spune că te place (vizual vorbind).

| Kattalutza99 a răspuns:

Poate ca da dar mai bine ai intreba-o sau poti sa pui pe cineva sa faca asta in locul tau daca iti este rusine.

| Catalin_Handrea_1996 a răspuns:

Depinde cum se uita daca se uita asa mai tandru da daca nu inseamna ca nubig grin
Si puneti norocu la incercare intreab-o