| crynutza34 a întrebat:

Daca un baiat sa uita frumos si cam insistent la tine inseamna ca te place?thinking

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca vrea ceva de la tine sau cum ai zis poate te place

| ROB3RT89 a răspuns:

S-ar putea sa fie asa, dar poate e prea emotiv sa iti spunahappyTeoretic c-am asta ar rezulta...

| Flafster a răspuns:

Depinde.Poate sa se uite din cauza ca te place si ar avea intentii bune insa ii este rusine sa te abordeze, dar in acelasi timp poate sa aiba si intentii nu tocmai bune deci. ai grija!