| BetyKittyArr a întrebat:

Dati`mi idei de nume de pisicutze love struck happy cele mai frum primesc fundita

Răspuns Câştigător
| Lavynya99 a răspuns:

Betty,Abby,Candy,Bitzi,Missy,Paty,Sissy,Lollita,Kelly,Molly,Shopie, DAISY,Sper ca te-am ajutat! Te pup pe tine si pe pisicuta!

6 răspunsuri:
| PinkSky a răspuns:

Nu prea am imaginatie dar stiu nite nume de pisica mai unice : Tathu; Kitty; smotocel; pukybig grin

| tweetym a răspuns:

Sissy

| alyaly123 a răspuns:

Toby,Andy,Kitty,Lucretia,Tiberus,Kat,Mitzy,Tina,Micky,Misu,Vicky.Sper sa iti placa.Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatar, Suzzi.

| bobolete99 a răspuns:

Tomi

| brok3nh34rt a răspuns:

Molly,Sally,Bella,Orby,Katty,Pinky,Bisha,Bish,Fruit,Sasha,Misha,Afrodite,Meow