| Anitaaaa a întrebat:

Dati-mi niste idei de cadouri pentru iubitul meu. Avem 7 luni impreuna si nu am idei.i-am luat un ceas deocamdata, un parfum si un gel de dus, si mai vreau sa-i iau ceva.M-am gandit la poze in rama da nu se poate...asta in niciun caz (motive personale)... altceva.Cel mai bun raspuns primeste funda! >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as opta mai mult pentru ceva mai "abstract" sa zic asa, de preferat facut de mana, ceva emotional, nu parfum sau alte chestii. Ceva gen o amintire. Ai spus ca nu poti poze, deci ce zici de un colier sau ceva? Pana la urma si baietii poarta coliere big grin

| Anitaaaa explică (pentru anonim_4396):

Ar fi o treaba..mersi de idee..am sa o trec pe lista

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anitaaaa):

Cu mare placere ^^