| yoannagothic a întrebat:

Dati-mi replicile din episodul 24 din robotzi. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| OaNaDouaPuncteIcs a răspuns:

Roboti – Episodul 24 – Berila
MO: Ce faci, FOCA?
FOCA: Mda bine, MO, uite …
MO: Ha, ce satan faci ma, zabasitule? Te muti?
FOCA: Nu, mediocrule!
MO: Nu? Atunci ce spanac ascunzi acolo? Compot de pi**e cosmice?
FOCA: Nu, ma, deshidratatule! Am adunat toate sticlele din depozit, le vindem ca sa reparam acoperisul.
MO: Ce, ce, ce? Ce? Zi sa-ti ramana casa infipta-n mat, de mingicar fomost troleibuzist! O sticla nu vinzi!
FOCA: Una, sigur, nu! Le dam pe toate!
MO: Zi sa-ti puta patu! Alea, is amintirile mele mai, clizma! N-ai avea parte de pi**a! Asadar, si prin "u" mare, sticla asta, am facut prima cucerire.
Printeso, ma scuzi ca te-nghesui, daaaaaaaaa, oare stii cum e, ca parca, dintrodata, te izbeste iubirea?
Roboata: A, nu!
MO: mmmm, iubirea doare!
FOCA: In locuri stramte!
MO: ohohoho! Da! Sticla asta mi-a aratat un semn. Tu, tu crezi ca ma poti opri, fraiere! Da fac ce vreau, ca-i ficatii mei, sa-mi zici pompier, ca beau de stingg, stii cum zic? Io am pus mie, in alcoolemie. Nu ma poti tu sa ma opresti, ca degeaba tot insistezi! Te repeti, te repeti, te repeti, te repeti …
FOCA: Wow! Pai asta schimba tot!
MO: Serios?
FOCA: Nu! Esti prost? Le vindem!
MO: Da asta ceva nu se poate, cum sa vindem mucificatoru? Fa-te muci, fa-te muci, fa-te, fa-te, fa-te muci! Da din buci, da din buci, fa-te, fa-te, fa-te muci! Fa-te, fa-te, fa-te muci! Da din buci, da din buci, da din buci, da din da din da din buci, fate muci, fate muci, da din buci, da din muci. (MO adoarme)
FOCA: Mda…
MO: Deci astea nu le putem vinde. Da am o idee! Le putem vinde pe astea!
FOCA: Ceeee? Unde le-ai gasit? Sunt ale mele!
MO: Ma doare hap la cuc! Par scumpe!
FOCA: Iti dau la schimb jumatate din sticle!
MO: Ti le poti bate de p**a! Ca-s mai ieftine ca foamea, astea is de aur!
FOCA: Nu intelegi! Sunt aduse din alta dimensiune!
MO fata: Care vrei sa fie cuvantu de siguranta?
FOCA: Pneumonoultramicrosopicsilicovulcaniconioza!

2 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Este asa de greu sa le extragi singura? Lenea e doamna mare.

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Uite una misto : fate muci fate muci da din buci da din buci fate muci fate muci da din buci fate muci fate muci da din da din bu fate muci fate muci fate fate fate : si apoi adoarme mo