| Bella_3635 a întrebat:

Vreau si eu replicile din RObotzi episodul 10! FUNDA.

Răspuns Câştigător
| DaNiela_3132 a răspuns:

Mo : Ce faci Foca?
Foca : No, bine ma uite.
Mo : She faci Foca. Ce`i pufosenia asta? Si`o activat ceva glazura.
Foca :Normal, daca i`ai zambit cu chipu` tau angelic.
Mo : Da` uite Foca cat ii de dulce.E un kilometru de dulce. I`asa de dulce ca-mi vine sa ma iau in brate sa ma strang pana nu mai am aer.Ca zaharu` inmuiat in miere e sarat pe langa ea. Ar putea exploda de dulce ii.
Foca : Mda. Ma uit la ea si`mi creste glicemia.
Mo : Eu ma numesc Mo.Pe tu cum te cheama?
Foca : Nu te`ntelege!
Mo : Poate nu m`aude de scutu` pi*dii! S`a facut si mai gros! `tui natia masii de soric!
Foca : Nu mai injura mediocrule! Ca la orice`njuratura isi mai pune un strat de armura!
Mo : Aaaa! Si daca vorbim mumos. Isi da din armura jos?
Fragutsa cu ciocolata si cu frisca amestecata, cu capsuna. Mananca mananca! Si vanilie zmeurica.
Foca : Bezea.
Mo : In sfarsit! Pot s`o zmotocesc! O s`o iau si`o s`o`ndragesc! O sa o`navat trucuri... Sezi pufosenia! Vezi ce repede`nvata?! Braaavoo!
Foca : Stai! N`o atinge ca o contaminezi! Trebuie testata! O duc in laborator.
Mo : Ce!? Foca. Stii vorba aia cu "cel mai destept cedeaza?"
Foca : Mdaa. Da!
Mo : Desteptule!
** Stranuta si omoara pufosenia **
Foca : Egip*la mea!

2 răspunsuri:
| GoodIntentions a răspuns:

Ii un kilometru de dulce
E asa de dulce ca, cand ma uit la ea imi vine sa ma strang in brate...
Mda.e asa de dulce incat imi creste glicemia numai uitandu`ma la ea
Fragutza cu ciocolata si cu frisca`mestecata, cu capsuna manca manca si vanilie1n zmeurica.
Pa.Pa

| Cutza_3681 a răspuns:

-Nu mai injura mediocrule ca la ori ce injuratura isi mai pune un strat de armura.
-Si daca vorbim mumos isi da din armura jos?