| JustMe_3798 a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri amuzante-cele mai funny FUNdawinking

Răspuns Câştigător
| Christina a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine isi aprindea tigara Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Ma uit la luna te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine DA` da-te dracu din fata mea odata!

spune-mi ca ma iubesti si atunci iti marturisesc si eu ca sunt insurat

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!rolling on the floor

Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.

munca nu a omorat pe nimeni da dc sa risc?

mi-ai spus ca eu sunt planta! in cazul asta, tu dragul meu esti o intreaga gradina botanica

Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru, dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera

Se spune ca inotul slabeste.atunci balenele cu ce au gresit?happy

dnd mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor. aoleo ma ia cu lesin

evitati excesul de : teme, scoala si`nvatat

In scolile din ziua de azi profesorii intretin tot mai des raporturi sexuale cu elevii. Profii ne *** la cap iar pe noi ne doare`n c*r

verigheta e cea mai mica catusa din lume

PUMNUL-este partea de vorbire ce muta maxilarul dintr-o parte in cealalta si raspunde la intrebarea : MAI VREI?

chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

Femeile sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati.

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit acum ca am crescut am realizat ca asa este!

iubi cand intri dati 2 palme si iesi!

Sex is like Nike, JUST DO IT

Cumpar droguri? pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955. ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului? rog seriozitate!

Salveaza planeta! sinucide-te!

Dau 1. 000. 000 de euro pentru cei ce nu citesc acest status.cine e castigatorul?big grin

Iubita mea cu ochii ca cafeaua, cu buzele ca carameaua cacand te vad mapuca dorul cas ca Calin nemuritorul! un vot va rog un vot mersi

Nu sunt online e doar o iluzie optik

2 Pac a murit, Einstein a murit, nici eu nu ma simt prea bine

6 răspunsuri:
| Extasy a răspuns:

Era sa ma indragostesc dar s-a aprins lumina...

Tata da-mi 5 lei.
cat 4?
ce sa faci cu 3 lei?
2 nu-ti ajung?
Ia de la taica un leu si du-te

Bag pl-n dracu, sa ma iubeasca Dumnezeu! rolling on the floor

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://statusuri.de-calitate.ro/category/statusuri-amuzante/

Gasesti acolo tot ce vrei :)

Sper ca te-am ajutat, o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra...

| vikusea131 a răspuns:

Cind doi se cearta al treilea mininka bataie
fata cu benzina cauta baiat cu bicicleta

| vladbosss a răspuns:

Buna Christina..de unde ai luat statusurile alea pe care le-ai trimis si ai luat funda? aLEA HAIOASE FUNNY.
mULTUMESC.