| ArexuDeea a întrebat:

Imi puteti da statusuri funny? Cu cat mai multe si mai amuzante funzita

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

1. Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.
2. In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!
3. Ma uit la luna... te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine DA` da-te dracu din fata mea odata!
4. m-am gandit la statusu` asta toata ziua
5. Pe usa scria? femei?, si cand am intrat erau numai WC-uri? sad
6. cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma loau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi
7. imi e dor de tine de caldura ta in zilele cand ma culcam cu tine draga mea pijama
8. un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!rolling on the floorrolling on the floorlaughinghappybig grin
9. un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!rolling on the floorrolling on the floorlaughinghappybig grin
10. Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.
11. ce face o vampiroaica singura in desert?
...asteapta sa-i vina ciclul
12. dnd mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor aoleo ma ia cu lesin, deseara dau party la mine acasa cine vine? happy
13. Daca nu sunt la coada la paine cautati`ma la oua.
14. Orice prost poate şti. Scopul este să inţelegi.
15. M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!

Sper sa-ti placalaughingCeaohappy

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

m-am gandit la statusu` asta toata ziua

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

rolling on the floor))))))))))))))))))))))prea tare asta

| aty91 a răspuns:

As vrea sa mor linistit ca bunicul meu in somn. nu ca pasagerul lui din dreapta in zbierate.

Soarta unei glume depinde de urechea care o aude, nu de limba care o spune.

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, … moamaaa cati prosti imi citesc status-ul

Ca time gasesc si in Recycle bin, ca mine nu gasesti nici pe google

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

onmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna.
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna.

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!

Ma uit la luna. te vad pe tine. ma uit la soare. te vad pe tine. ma uit in departare. te vad pe tine... DA` da-te dracu din fata mea odata!

Pe usa scria? femei?, si cand am intrat erau numai WC-uri?

cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma loau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi.acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi

| Winniee a răspuns:

Acum radeti! Radeti v-am zis!(by me)
Mi-e frica de napolitane!(by me)
Vorbesc cu o prajitura!(by me)
Sunt vecina lu` Eminescu!(by me)
Ma cheama LOL.( by me)
La la la every day!
Expirat in 2000. oops!
L-am vazut pe marcelino!( by me)
Dnd ca ma sperii!
Nu vreau rutina, vreau petrecere cretina!
Daa? Bine.Pa!
La dracu`...Pa!(by me)
Am varit o vaca portocalie ...la brutarie!(by me)

Statusuri haioase zic eu. Si originale.
Invendate de minee. Poate ca ti se par ciudate nu haioase daaa` seamana cu mine si nu le-am luat de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am probleme cu gesticulatile, in sens ca mi-e in kot de voi.

| noise a răspuns:

Salut!
http://www.statusuri.ws/......usuri-noi/

Sper ca ti-am fost de folos!:)
bafta!