| BruneTh a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri amuzante da nu orice prostie ...cva amuzant care sa contina si cate un cuvant obscen.Thx cele mai tari si amuzante statusuri Funda+Vot.

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

…->…eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC [ __|__ ] •

"Si` te`nteleg`. Sau` macar incerc sa ma prefac`. M`am saturat sa aud mereu` " Imi pare Rau N`am Sa Mai Fac " •"love struck!~"

"Ea nu` se compara cu restul`. E tot ce`ai visat`. Ai o viata` normalaaa`!? O sa ti`o dea pestee` cap`!

Nu asta vroiam sa spun, vroiam sa spun cu totul altceva. da` mi-am pierdut ideea in timp ce ma gandeam la ea!

♦ Alb in0cent ♦ r0suu` pasi0nal si`un gram d verde ♦ ExTrAoRdInAr!

Ai o întrebare? Da. Poţi să taci.winking

N-am sa ma joc cu dragostea Tu m-ai făcut sa cred in ea Ce mult as vrea Când ma trezesc S-aud in șoapta Un te iubesc"

Ştii că e fără control şi totul se admite p`aici. Faci ce vrei când vrei, fără să te complici şi zici: fără regrete, fără defecte, fără idei preconcepute! Doar clipe frumoase şi plăceri mai multe.

Prieteni falsi ce m-au ajutat ce sunt să fiu, i-am numărat pe un singur deget, pe cel mijlociu.

Tu vrei să`mi explici mie ce? Tu nici nu ştii cum e, Tu nu faci diferenţa între iarbă şi Vitamina C.

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc;;].E O tara libera.decii.esti liber sa fii prost :*

Pt. tine totul` are un pret, familia oare cat? Trezeste-te odata, viata e mai mult d` atat!

Incerc s` ma apropii sa-ti vorbesc, spun lucruri reale atunci cand glumesc.Te rog asculta`ma, nu pleca, nu t` speria, t` rog priveste`ma, ramai asa;

@. Chiar crezi ca imi pasa? iubesc din nou, zambesc din nou E ce conteaza.

Esti p` primul plan, vei fi p` primul plan mereu. Sh cand esti departe esti aici, in sufletul meu

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti! •"

• Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •

~ Daca vrei sa plangi fa`o singur in casa nu spune nimanui.Fiindca oricum nu`i pasa. Fiecare pentru el... Toti se mananca intre ei. Iar prietenia valoreaza 150 mii lei `

★ o vorba de pe strada O stiu toti ai mei … " cele mai multe TarFe nu~s Femei " ★

Pozele vorbesc, nici ale mele nu tac.Bă Amii` bagă-ti dracu odata mintile in cap waiting!

Imi spui: "GandestiBine" ...Ai fi socat daca`i stii ce gandesc despre tine

Te apasa acum Constiinta Care inCă Te mai minte. si nu'i nimeni Lângă Tine Care să Te alinte, Inconjurat de oameni Care, inCaLCă juraminte

"Nu`i asa ca e frumoasa :->? Nu`i asa ca e dulce? love struck Daca t`uiti atent la eabatting eyelashes Direct la dracu t`duce `laughing))`!"

"Am Fost proasta `Sh`am gresit. Sh` acum ma pij phe Toti tovarasii care m`au Folosit big grin"

Esti ca un hObby, ca O plaCere d` tOp…DiferentSa este ca ew te-a tSinut tot aceSt timp p` primul` lOc

Nuмi pasa мiє cє zicє luмєa...Luмєa`i proasta si`o sa fiє iиtotdєauиa...

Ca să-ţi atingi obiectivele trebuie să fii un visător…. Aşa că nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba şi du-te să te culci!laughing

Mi'a spus cineva, o vorbă odată: "Prinţeso, nu plânge că viaţa nu te aşteaptă"!\"

♥Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde! ♥``

``♥ i n t r e v i s s i r e a l i t a t e ♥``

Gen : Suferim De noi; ) Si ne pisam pe voi!

faʼnłεzzzie☼Genul de fata, intelegi tu. daca e loc spune: de ce nu?! Se tine bine si e bine de tot. si stie sa profite atunci cand stie ca e loc!

Sunt asa cum nimeni n`ar vrea sa fie ` sunt eu si atat! cu nimic mai speciala` cu nimic mai deosebita doar diferita!

Nu'l lasa sa plece de lânga tine, Fa'l sa uite ca ai gresit si iubeste'l, Pt. ca el va fi mereu lânga tine!

Ești conștient că nu e un joc: ).Ea e pe bune:X.și nu e pasiunebatting eyelashes.O ai ca slbăiciune :X

te.super.mega.extra.ultra.iubesc.

| Nuu` rezolvi nimic! Injuri fara rost, injur`o pe mata ca ea te-a crescut prost.| tongue

->…Imi spun : "Nu-mi pasa!" cand poate ma doare, inima-mi plange dar eu rad mai tarehappy

Esti tare-n gura cand e multa lume.Dar cand sunteti doar voi doi, ii spui ca au fost doar GLUME!

O aluzie discreta. Pluteste. O idee. O nemultumire. O tradare. O impresie. O poveste despre ceva. Impresii. Impresii. Si daca este adevarat?

E un alt apus de soare, frăţioare, ştiu că doare tare! Capu` sus, nu lăsa nimic să te doboare.

e pentru tine :X pentru tine:X ti-am mai zis ce e facut sa tina tine!

esti proastaa` daca ai impresia ca-mi faci vreun rau `. rostindu-mi numele,îl facii uitat pe al tau smug

ღ `♥. şi daca lui ηu`i pasă. miє de Cє mi-ar păsa... ♥`

Falsifică un zâmbet,prefă.te că e bine, minte.i pe cei din jur, dar nu pe tine happy

Am fost...Doar un copil cretin...ce credea în destin

TOata` lumEa` vrea sa fie Cat mai sUs oh go on.inSa putini ajunG` unDe si-aU prOpus`; X

blushing Si e normal să fiu aşa cand de la cei dragi, in loc de sfaturi auzeam -> Treaba ta ce faci.

Un vânt ce bate şi-o vreme rece... acum ştiu... tot ce-i frumos repede trece! happy

"E mai bine câte o dată să-ţi ţii gura inchisă să-ţi laşi faptele să-ţi vorbească in lipsă!"

♥ Să te certi cu prietenii din motive tâmpite.Sunt lucruri care dor...şi totuşi obişnuite! ♥

Neuronul tau infect isi cam bate joc de tine, Cand vorbesti mult fara rost te faci de rusine`!

Diferenta dintre noi, trebuie s`o batem in cuie, eu n`am prieten, dar prietenul tau iti da m**e;;
Plus cu minus se atrag. Ştii că nu am ce să fac. Felul tău de a fi mi.a pus capac!

Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza.

Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta!

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere.

Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien?
• Cнiaя ηu`мi ρasă;;] de тiηe; şi de` ρeяsσaηa :] тнa`! σ să` ƒiu;; x мeяeu` aceeaşi → ღ ƒaтнă`;* caяe ƒace exacт >; d< ce vяea` ◇`!

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc;;].E O tara libera.decii. esti liber sa fii prost :*
Funda?big grin

4 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici https://ostatusuri.blogspot.ro/statusuri-online.html
Sunt forte bune, mie mi-au placut
Sper sa te ajute!

| robertyno97 a răspuns:

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

2! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata...

3.imi e dor de tine.,. de caldura ta.,. in zilele cand ma culcam cu tine.,. draga mea pijama