| κίllą a întrebat:

Dati-mi niste statusuri amuzante... cel mai amuzant primeste fundita tonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!
... si acum, citeste de jos in sus... merita citit

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

12 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Ma uit la luna/ te vad pe tine/ ma uit la soare/ te vad pe tine/ma uit in departare/ te vad pe tine/ DA` da-te dracu din fata mea odata!

| miauu a răspuns:

Hai sa vorbim despre curve... X ce mai face?
laughing
asta ma amuza mult
Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Opriti planeta... vreau sa cobor...
laughing

cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma loau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi... acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi

| piticot a răspuns:

Tanara, sexy, blonda, vila cu 10 camere, Audi la scara.Nu caut nimic doar ma laud

| soseta ucigasa a răspuns:

Ma dau cu presul pe scarile din bezna mintii mele urmarind un pitic schizofrenic si roz pentru a-i fura sosetelele verzi cu degetele.

| daniDeeDee a răspuns:

"Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului...laughing "

"Unde`s doi placerea creste..."

Definitia sarutului: Insista la "etaj" ca sa ti se deschida la "parter"

| Milk Swan a răspuns:

Culmea nesimtirii: Sa iti faci nevoile la usa cuiva si sa ceri hartie. Culmea Super-Nesimtirii: Sa bati din nou la usa si sa zici ca nu-ti ajunge.
Culmea filmului: să nu găseşti subtitrare pentru un film porno.
Culmea lăcomiei: să iei pumni şi să nu te saturi.
Culmea fidelităţii: să nu-ţi înşeli amanta nici cu propria nevastă!
Culmea zgîrceniei: în testament să-ţi laşi toată averea ţie însuţi.
Culmea optimismului: să crezi că musca caută ieşirea din cameră.
Culmea lenii: să şezi pe marginea patului şi să nu ai chef să te culci.
Culmea geneticii: să împerechezi o capră de tăiat lemne cu un ţap de bere.
Culmea scîrboşeniei: să sari într-o cadă cu muci şi să-l cauţi pe cel mai verde.
Culmea foamei: să mănînci piept de pui şi să-ţi rămînă sutienul între dinţi.
Culmea geometriei: să aşezi pe cineva la colţ într-o cameră rotundă.
Culmea politeţii: să stai în picioare într-un autobuz gol.
Culmea ghinionului: să cazi dintr-un avion care se prăbuşeşte pe un vapor care se scufundă.
Culmea meteorologiei: să plouă cu bani.
Culmea scolii: Sa iei 10... de 4!

M-i s-au cam terminat... Contacteaza-ma la milk. swan@yahoo.com si vei sti mai multe!

| ayddyshhmee a răspuns:

Eu si sotul meu am fost perfect fericiti 25 de ani.
Si dupa aia?
Dupaia ne-am casatorit!

| ESET a răspuns:

Exesul de :scoala ...profesori.si citit (LECTURA)dauneaza grav sanatati!

culmea fotbalului:sa deschizi un frigider si sa strigi gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL!

culmea nesimtiri:sa impingi o baba pe scari si sa o intrebi de ce se grabeste

vrei sa vorbesti cu mine? 1 leu!

brb.plecat cu vaca la benzinarie...

Multumesc! contacteazama pentru mai multe la ID the_undertaker141@yahoo.com

sau ID de mEEs:the_undertaker141

SUCCES tongue!

| adellina a răspuns:

DND. Spal un mortlaughing
DND! Ma cert cu pixu’
La inceput totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…
Da, stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj…
Draga esti de milioane…i-a 50. 000 si du-te …
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii …. altora!laughing
Astazi am aflat ce e Iubirea …. maine afli tu ce-i despartirea!

Ce par frumos ai … pacat ca iti iese din nas!

Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am iesit si ma intorc in mai multe :X

Daca nu esti fata… 90-60-90, si disponibila sa facem sex din placere nu te deranja sa ma deranj
Ma dau cu sania in frigider
Ma dau cu schiurile in congelator
Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.
Vand supozitoare mentolate! fac filme porno need girls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu uita sa-ti suni ratiunea, da-i macar un beep din cand in cand "

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| raluka_6562 a răspuns:

Cand m-am despartit de tine parca am renuntat la mancarea de post
sau
Chiar daca ai slabit, nu ai loc in inima mea
sau
Nu e de mirare ca ne-am despartit... mi s-au terminat mesajele gratuite...

Pa pA