| lally_1890 a întrebat:

Dati'mi va rog niste statusuri [nu de iubire ]x(... cele mai noi:X si despre indiferenta sau ceva de genu "• N`am averi. am doar prieteni. Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`, te pup, noapte` buna! •"... mesc; X si dau funda promit; X; X;*:* wave§

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă vrei într-adevăr să impresionezi, compune singură statusuri.
Faptul că le copiezi de pe net înseamnă că ești pițipoancă.
Vei vedea că statusurile compuse de tine sunt mult mai bune.
Baftă

| oana_9748 a răspuns:

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!