| denys4 a întrebat:

Dati-mi va rog si mie statusuri de dragoste noi si frumoase sa fie doar de dragoste!

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cu tine am amestecat atatea zambete cu lacrimi, atatea satisfactii cu greutati, clipe nenumarate dar stranse-n suflet cu grija, simtite si cantarite neincetat si neincetat, la capatul fiecarei clipe, inima mea da mereu acelasi verdict: Te iubesc!

Iubirea inseamna sa oferi cuiva oportunitatea sa te distruga si sa speri totusi ca...nu o va face.

You will always be a part of me.

Azi te iubesc mai mult ca ieri si mai putin ca maine.