| Andryutza12 a întrebat:

Dau funda! baiatul de care imi place cite odata se poarta foarte frumos cu mine dar citeodata ma ignora cind apare altcine ce sa fac?

4 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Asta se numeste mandrie de baiat. Si prietenul meu mai face asa si suntem impreuna de 2 ani si stiu ca ma iubeste enorm de mult. Daca s-ar tine dupa fusta ta mereu si nu ar mai vorbi cu alti..etc ar deveni un "Sfant" iar tu te-ai plictisi in 2-3 luni de el. Plus ca mai are si el nevoie de libertate, faptul ca sunteti impreuna nu inseamna ca sunteti casatoriti. Acordai putina libertate dar nici prea multa, te descurci tu cu timpu :*

| Andryutza12 explică (pentru SAMM0603):

Ok mersi mai ascult citeva raspunsuri si apoi cre ca o sa ti dau tie funda