| Andryutza12 a întrebat:

@! eu sunt andra! am o dificultate mare! baiatul de care imi place se poarta urit cu mine nu-mi raspunde la mesaje! citeodata se poarta asa de frumos dar citeodata nici nu vrea sa vorbeasca cu mine! zice mai multe lucruri urite! dar citeodata spuna ca sunt unul dintrei cei mai buni prieteni ai lui! acum ce sa fac! cum sa intelg eu! ce sa fac! dau funda 100% VA ROG AJUTOR!

3 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Incearca sa nu pari disperata! Indiferenta doare cel mai tare.Fi indiferenta fata de el nu ii mai trimite tu primul mesaj. Daca vrea ceva te cauta el. Baiatul fuge de o fata disperata sau o fata geloasa. Nu te lasa umilita! Orice varsta ai avea, orice nivel de gandire nu te lasa calcata in picioare. Macar fi tu cea cu minte!

| Andryutza12 explică (pentru Roxxxxi):

ok meris mult pentru raspuns

| Roxxxxi a răspuns (pentru Andryutza12):

Cu placere daca te-am putut ajuta :*