| Miruna68grumy a întrebat:

Dau funda cel mai bun raspuns! Am 12 ani aproape si trec in clasa a 6-a. Acum in apropierea toamnei vreau sa imi cumpar niste tocuri mai micute de vreo 5 cm cu care sa merg 1 data sau de 2 ori la scoala ( nu prea des ) dar nu prea stiu ce sa imi iau sad. Oare niste botine ar fi nepotrivite? Sau este mai bine niste tenisi cu platforma de aia ( nu prea stiu bine ) sau sa astept sa vina primavara ca sa imi iau niste pantofiori cu talpa ortopedica mica? Dati-mi un sfat happy pleaseee

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Nu-ti lua tenesi de aia cu toc. Sunt oribili parerea mea. Ia-ti botine. Astea mi se par ok. Ai putea sa astepti pana la primavara daca vrei, dar ai putea sa-ti iei si acum.O sa apara o gramada de ghetute cu toc de toamna prin magazine.

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Tu te cunosti cel mai bine., nimeni nu ti poate spune exact ce si ce nu sa ti cumperi!