| Raluca191998 a întrebat:

:*... Sunt pe clasa a 8-a si as vrea sa merg cu tocuri la scoala. Nu stiu sigur daca o sa merg pentru k o sa fiu singura cu tocuri din clasa ( dupa cate stiu). Bine, nu o sa merg tot timpul cu tocuri.dar vreau sa incep de la iarna sa imi iau niste botine cu talpa intreaga. Imi puteti da niste poze sau site-uri unde pot vedea botinele de care am specificat... Fundita

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Ştii că tocul înalt face rău? Chiar dacă este într-una sau nu? mai ales dacă vrei să mergi aproape zilnic, o să ai nişte picioare oribile peste câţiva ani, şi o să ai probleme cu coloana, şi când nu o să mergi pe tocuri o să te doară spatele, acum eu ţi-am spus consecinţele,
Numai bine!

| Raluca191998 explică (pentru FadetoBlack):

Multumesc de sfat.Si mama imi spune la fel P.S.- Nu o sa merg zilnic.

| FadetoBlack a răspuns (pentru Raluca191998):

Ştie ce spune happy