| anonim_4396 a întrebat:

Dau Funda pentru cel mai simplu da genial text argumentativ despre admiratie: "lumea intreaga iti apartine daca stii sa admiri"

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Nu zau?

| Alin_Stefan_1992 a răspuns:

Avand in vedere urmatoarea premisa,, Lumea intreaga iti apartine daca stii sa admiri’’, in opinia mea, noi oamenii purtam o legatura foarte stransa cu absolut tot ce ne inconjoara. De cele mai multe ori, atunci cand suntem suparati, ingandurati sau pur si simplu preocupati intr-un mod excesiv de propria persoana, e ca si cum am fi acoperiti de o panza ce nu ne permite sa vedem ce e in jurul nostru.