| Fllorentina a întrebat:

Dau funda:* + voturi :X Hei TPU am nevoie de niste idei pentru o compunere cu titlul "IMPRESII DINTR-O CALATORIEbig grin am cateva dar vreau mai multe...imi trebuie pentru mainesad si acum ma simt foart rau si nu prea imi vin ideiile ieri si vineri nu am avut timp ca am avut la altele de facut, va rog mult daca sunteti buni sa-mi dati si mie idei. sau daca cineva este pe aici care deja o facut o asemenea compunere va rog ajutati-mabig grin dau funda si voturi :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impresii dintr-o calatorie
Pot spune ca am ramas profund impresionata de ultima mea calatorie in America.Desi nu e totul roz ca in filme, viata de acolo mi s-a parut ok oamenii au fost toti politicosi si m-am distrat de minune. Am vizitat empire state building si mi-a placut la nebunie, am facut o gramada de poze. Prietenii mei cu care am fost au fost de asemenea entuziasmati si ne-am distrat de minune.
Poti continua tu de aiciwinking e tarziu si pentru mine si mi-e greu. maine sunt de munca de dimineata happy