| BoOoMbOnik a întrebat:

URGENT! va rog ajutati-ma si pe mine. dau funda pentru cel mai folositor raspuns si voturi. dati-mi si mie idei despre o compunere cu titlul "Intamplarea care m-a facut sa devin mai matura ". va multumesc!

Răspuns Câştigător
| deyule794 a răspuns:

Poti spune ca erai la mare impreuna cu sora ta iar tu a-i avut ideea de a innota pana la geamandura. ajunse acolo sora ta a fost prinsa de un curent puternic iar tu te-ai luptat pentru a o aduce inapoi pe plaja.sau orice despre salvarea unei vieti, ajunsa in sitatia asta din vina tabig grin...alta idee nu amstraight face