| CassandraSandrra a întrebat:

Dau fundita love struck AM O MARE PROBLEMA! Am realizat ca nu am prieteni sad sad sad! Desi trec in clasa a 6 a nu mi-am facut nici un prieten in clasa in care sunt am o fata cu care am fost bff dar am regretat dar tot mai tin legatura cu ea si inca o fata la fel dar apoi daca stai sa te gandesti am doar un mare 0! OFF sad Eu in pauze mai vorbesc cu colegii ma interesez ce fac dar nu stau asa de vorba ca si cum suntem friends sad. Oricum cam sunt tocilara clasei dar asta nu ma prea deranjeaza. Ce sa fac pentru a-mi putea gasi un prieten nu prea stiu ce subiecte sa abordez in conversatii sad. In agenda din telefon am notati numai parintii wtf?

AJUTOORR! Eu sunt cam inchisa asa nu sunt prea indrazneata sad

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Este simplu casandra fi tu insuti, incearca sa comunici pe facebook cu alti colegi din clasa si totul o sa fie perfect, atata timp cat esti tu insuti si de comporti sexy toti baietii vor venii la tine

| Waffen18 a răspuns:

E normal sa gandesti la varsta ta in halul asta, ca esti " singuratica " etc. peste cativa ani cand o sa vezi o intrebare de asta o sa te apuce rasul... Cat despre intrebarea ta : Lasa timpul sa treaca si fii cat mai sociabila