| Miruna68grumy a întrebat:

DAU FUNDA! Intrebarea este adresata si baietilor dar si fetelor happy.
Buna! Trec in clasa a 6 a si am 12 ani aproape happy. Eu am aprox. 1.48 metri si nu sunt grasa deloc happy. Insa sunt cam cea mai mica din clasa sad. Eu am vrea sa imi ucmpar niste botine cu toculet dar mi-e frica de ce vor crede colegii adica cred ca ma vor barfi sadEu nu sunt populara deloc sunt cam tocilara clasei sad. As vera sa port tocuri uneori la scoala caci asta ma face sa fiu indrazneata si am o senzatie buna. Dar ma gandesc poate ar fi bine sa merg cu botinele de ziua mea in noiembrie ca sa nu vin intr-o zi obisnuita happy. Credeti ca ceilalti copii vor fi netoti si ma vor barfi?

Intrebare pentru baieti; ce tip de fata va plac mai mult cele care sunt mai indraznete, pe tocuri care iau si note bune dar primesc mutla atentie sau fetele simple, comode cam tocilare dar dragalase?

7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa mergi pe tocuri e destul de greu, mai ales daca n-ai experienta.Te vei intoare acasa cu picioarele umflate, iar colegii vor rade de tine pentru ca vei fi asemenea unui manz proaspat fatat.
Poarta din astia.
http://ro.bfashion.com/pantofi#/?page=1&order=rank&subcategory=97
http://ro.bfashion.com/......foli-folio

| Miruna68grumy explică (pentru DarkOrbitMoon):

Multumesc pentru compliment dar stiu sa merg chiar foarte bine pe toc de 5 cm, 8 cm chiar si de vreo 10-12 cm happy

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Miruna68grumy):

La 12 ani nu-i normal si benefic pentru organismul tau sa porti tocuri, iti distrugi coloana, postura si mai ales iti vor aparea mai devreme decat ai crede varicele.
La varsta ta trebuie sa porti incaltaminte joasa, oricat de scunda ai fi.
Ca sa-ti raspund la intrebarea pentru baiati, sa stii ca ei prefera naturaletea, cu cat esti mai naturala cu atat mai bine.Tocurile se poarta cand ai +17 ani si in niciun caz 12. Dar vrei sa proti picioroange pentru a atrage privirile altora, dar singura cheste pe care o vei face va fi sa le provoci o doza buna de ras, oricat de tine ai merge tu pe ele.

| vocea a răspuns:

Toate scumpa miruna ne plac toate, https://www.google.ro/......ps?/search aici gasesti poze frumoase cu botine

Răspuns utilizator avertizat
| daiana13 a răspuns:

Trebuie sa porti ceea ce te face pe tine sa te simti bine fata de cei din jurul tau, daca tie iti place ...de ce nu...nu da atentie la parerile celorlalti

| daiana13 a răspuns:

Trebuie sa porti ceea ce te face pe tine sa te simti bine, nu asculta de parerile celorlalti.iar daca i-ei tocuri. sfatul meu e sa "exersezi" inaintewinking