| AleAlexutza12 a întrebat:

Ce sa fac ca la scoala sa fiu bagata in seama? Nimeni nu vorbeste cu mine si toti zic ca sunt tocilara clasei caci luam numai note de 10 in clasa a5 a si acum trec in clasa a 6 a. Nu vreau sa fiu populara sad dar macar sa fiu bagata in seama si sa ma intrebe cineva ce mai fac happy

Cum sa procedez? Ce subiecte sa abordez cand stau de vorba cu colegii si ce sa fac sa fiu observata? App : am 12 ani si trec in clasa a 6 a

9 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Cumpara un smartphone, este magnet, cel putin la mine in clasa.

| AleAlexutza12 explică (pentru LTAA):

Am un telefon Nokia lumia 625 happy Ar uimi pe careva?

| Latinmoon a răspuns (pentru LTAA):

E fata nu baiat draga!batting eyelashes

| Latinmoon a răspuns (pentru AleAlexutza12):

Este bun scumpo!winking

| LTAA a răspuns (pentru Latinmoon):

Adica?

| LTAA a răspuns (pentru AleAlexutza12):

Depinde.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Sa am notele tale m-ar durea intr-un loc ce spun colegii. Tine-o tot asa, lasa ca o sa regrete ei!winking

| byabubu a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fi tocilara ca sa ai note mari. eu mai putin de 7 nu am luat toata generala. Trebuie sa-ti gasesti cateva colege cu care sa formati un mic grup... le intrebi lucruri de exemplu ce le place sa face etc poate chiar aveti lucruri in comun le poti daca vrei ajuta la lectii ( insa nu le fa sa profite de pe urma ta ).

| LeR3525 a răspuns:

Si ce daca iei note mari? Cand ii aud pe astia ca numai tocilarii iau 9-10 mor, macar tu daca continui asa o sa ajungi cineva in viata, ei. Sigur in viitor o sa iti ceara ajutoru`. Ramai asa cum esti, nu te inhaita cu fete care isi fac selfie din minut in minut sau care se machiaza si face fite peste tot. Sper ca ti-am fost de ajutor.