| anonim_4396 a întrebat:

Dc numai fetele fitoase, rele si egoiste care mai mereu se alinta cum vor ele pot avea orice baiat la picioarele lor.
Mereu am observat ca baietii trag mai mult la c**** decit la fete simple...

Răspuns Câştigător
| ShawtyGal a răspuns:

Daca stai sa te gandesti, multe fete s-ar uita mai degraba la un "baiat rau" decat la unul simplu, cuminte...pur si simplu nu stim sa apreciem frumusetea lucrurilor simple, dar importante de care avem parte si intotdeauna dorim mai mult.asa suntem noi, iar asta nu inseamna ca trebuie sa te schimbi pentru a atrage atentia, cine te place, te place fix asa cum esti si nu uita "lucrurile ieftine atrag multi cumparatori"winking

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai baietii astea prefera astfel de fete numai pentru distractie, fi sigura ca unul care vrea o relatie serioasa nu alege o fata fitoasa

| Giulia97Anna a răspuns:

Din pacate asa este, dar sunt si baieti care nu gandesc asa, dar din pacate sunt rari si trebuie cautati foarte mult.