| Derpiina a întrebat:

De ce baietii sunt atrasi de fetele fitoase ( "pitzi" )?

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Pentru ca par interesante si, dupa cum a mai zis cineva, greu de avut. dar stai calma, sunt sigur ca un baiat daca vrea o relatie SERIOASA nu s-ar uita la o pitzi, ar cauta o fata normala, fitzoasele sunt pentru distractie big grin

3 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Pentru ca sunt mai frumoase, bogate si se dau mari

| Ashenstar a răspuns:

Si pentru ca e mai greu sa facem rost de ele
noua ne place ce nu putem avea
si daca mai are si fund si sani atuncea clar ca mai mult de 30 de baieti vor fi in jurul ei nonstop
si sunt mai mult decat sigur ca asta este dovedit stiintific

| MadutzaTzZA a răspuns:

Pentru ca par mai de gasca! cele care n-au fite par mai simple