| Addiction a întrebat:

Dca ai putea sa te transformi intr-un dans, ce dans ai fi? De ce?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Nu ma omor dupa dansuri. Nu imi plac. Insa daca ar fi sa aleg unul, acela ar fi dansul in ploaie. E natural si transmite multa pasiune. Pe mine m-a fermecat genu asta de dansuri. Sunt puternice si line in acelasi timp. Te simti ca si cum ai putea sa zbori. Si sa fii udat de apa incontinuu. Cred ca este ceva uimitor happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dansul rotilor rostogolinduse cu o caroserie peste mine asa stiu ca merg pe drum.

| Tzupy a răspuns:

Sigur m'as transforma in ceva dance amestecat cu hip-hop laughing De ce? Nu stiu doar ca dansurile astea imi plac, pot sa le dansez si cred eu ca ma reprezinta big grin

| deutSa a răspuns:

Tango, pentru ca toti indragostitii "sa ma poata dansa" in ploaie; x

| ღChloeeღ a răspuns:

Tangoo...
Deoarece e nevoie de doua persoane smug si e senzual [ sa nu folosec alt cuvant, care ar parea obsecn] laughing

| julia221 a răspuns:

Probabil intr-un dubstep. Ma fascineaza 'curbele' pe care le ia in ritm si ma face sa cred ca ma caracterizeaza intr-un fel, datorita schimbarilor care se produc in viata mea. Plus ca imi si place.
Si mai e si varianta doi, conform careia m-as transforma intr-un Quickstep, pentru ca imi place rapiditatea, desi e un dans standard si pentru ca (,) ca orice dans standard implica pasiune expresie si transmite un mesaj.L-as alege pentru ca este cel mai energic si cel mai rapid, caracteristic mie.

| FlyingSoul a răspuns:

Tango pentru ca sant romantic ca el

| justinmihaela a răspuns:

Un dans...cred ca intr-un vals!

| selenuca_4564 a răspuns:

As vrea sa dansez dans modern ca cece si rocky din totul pentru dans. pentru ca iubesc dansul asta.