| allynna17allynna a întrebat:

Daca ai putea sa transformi pe oricine intr'un ursulet de plus pe cine ai alege? t/a

Răspuns Câştigător
| 3rdWW a răspuns:

Pe nea Gigi.
Femeiul de servici.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Pe ursulețul de pluș

| αndï a răspuns:

Toti ursuletii mei au gauri sub coada. e ceva bizar?big grin

| Wilder a răspuns:

Pe Justin Beaver. Dupa asta l-as face cadou unei copile de 2 ani, in 15 secunde jucaria e distrusa

| MBG a răspuns:

Daca ar trebui sa aleg doar unu acel cineva ar fi Basescu, daca ar fi mai mult asi face toti politicienii, si dupa aia le-as rupe capetele si le-as arunca la maimute.

| AnonimaPunct a răspuns:

M-as transforma singura intr-un ursulet de plus

| DND a răspuns:

Profa de matelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe o frunza de spanac.