Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ai putea sa te transformi intr-un animal, pe care l-ai alege?

299 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Om.

NOname
| NOname a răspuns:

...sau un animal extraterestru, undeva pe o planetă mult mai prielnică vieţii, dintr-o specie mult mai adaptată condiţiilor planetei, mult mai rezistentă, mult mai inteligentă, mai fericită, mai complexă, mai longevivă...(dacă există, desigur). Cred că ar fi o experienţă interesantă.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In catelusul pe care l-am pierdutsad
adica un pechinez imperialstraight face
O zi buna tuturorhappy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru caramela):

Imi pare foarte rau de catelusul tau, era foarte frumos dupa cum vad poza de profil sad

| caramela a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Atunci cand cresti un puiut de caine de la 3 saptamani, il hranesti cu pipeta, si ai grija lui timp de 5 ani, este foarte dureros sa te desparti de el, mai ales ca are si o povestiora pe cat de tragica, pe atat de hazlie.
A fost/este si v a fi catelusul nostru cel mai drag.
O zi frumoasa sa aihappy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru caramela):

Inca o data imi pare rau.
O zi frumoasa!

| Gogu06 a răspuns (pentru caramela):

Si daca e mort? o sa te transformi intr-un catelus mort...

| Vizitiul a răspuns:

Taur...comunal.

| mona a răspuns:

As alege sa ma transform intr-un jaguar

| NAdrian a răspuns:

As ramane tot om, e un animal ciudat laughing.

| MiyakoSaki a răspuns:

Pasarea Phoenixwinking

| hominid dreak a răspuns:

In maimuta. Asa as mai avea odata ocazia sa devin om. In rest, fiacare trecem prin mai multe stadii ale evolutiei in viata asta animalica de om si anume trecem de la porc la magar sau de la caine la lup.

| Narcis2007 a răspuns:

Intr-un vultur

| Hydrangeaceae a răspuns:

Mi-ar plăcea să mă transform într-un tigru alb, adevăratul rege al junglei!

| MadRaven a răspuns:

Într-un tigru 3happy

| DorothyAnn a răspuns:

Pentru mine ar fi minunat se evadez de pe pamant, sa fiu cu totul libera dar sa fiu in acelasi timp privita cu teama, sa fiu ceva maret, sa stiu ca merit sa zbor, sa simt vantul rece sub aripi. De aceea voi alege sa ma transorm intr-un soim.

| wolder a răspuns:

Pasare

| DNSK a răspuns:

Boc, blaga, basescu! sau..chiar in seful serviciul secret de criminalista al statelor unite

| oOSaritaOo a răspuns:

Într-o rândunică. :3

| Kaℓi a răspuns:

E musai animal? pentru ca eu as prefera sa ma transform intr-un copac.

| DaftPunk a răspuns:

Intr-un purice.Dar numai pentru o perioada scurta de timp.
Asa imi voi putea stresa prietenii.

| sappy a răspuns:

Pisica

| Dudu008 a răspuns:

Intr o pisica deoarece nu are nicio responsabilitate decat sa doarma si sa se joaace, sa manance si cam atat

| SaveTheNature a răspuns:

Urs. De ce?
1)Stau in padure
2)Nu prea am inamici
3)Hibernez iarna.
4)Uite asa!

| crytical a răspuns:

Omul.

| InVisible99 a răspuns:

Un cal negru

| Emmeii a răspuns:

Într-o lupoaică / leoaică.

| RAY a răspuns:

Femeia

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Într-un leu, cred.

| Mădă0611 a răspuns:

Fluture. As vrea ghepard, leopard sau leu, dar pe langa ca hrana se misca repede si cu stomacul gol e si mai greu de prins, m-ar vana oamenii. oh go on