| Pinky_1427 a întrebat:

De acum 4 ani plac un baiat pe nume Stefan. Din pacate si prietena mea cea mai buna il place.Cum sa fac sa il seduc fara sa ma infrumusetez.Nu pot sa traiesc fara el.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ...aceeasi chestie am avut-o si eu, decat ca eu il plac de 1 an. Pana la urma nu poti sa il obligi sa stea cu tine,sau sa aleaga p una din voi(uh /prietena ta).La mine s-a intamplat cam asa: Eu m-am apropiat ff mult de el, ne spuneam absolut totul(deci pana la relatie trebuie sa fiti niste amici buni). Acum totul depinde de el(incearca sa nu devii obsedata-sa nu ii arati asta)Chestia cu prietena cea mai buna a ta nu trebuie sa devina un obstacol: Nu merita sa lasi un baiat pentru mofturile cuiva, mai ales daca uh chiar il iubesti p acel tip.Pana la urma eu sunt cu baiatul de care mi-a placut, iar prietena mea a inteles si acum e indragostita de verisorul lui...Deci timpul rezolva unele probleme.
Acum, cum poti sa-l cuceresti...Pai:
1.Uita-te in ochii lui mai mereu(iar cand acesta observa zambeste-i)
2. spune-i un secret, apoi ii spui: Tiam spsu asta pentru ca in tine am mare incredere si te consider o persoana speciala
3. Spune-i ca il place(neaparat)===> daca nu cumva ai facut-o deja

Sa ma tii al curent cu ce intampla:Xlove struck
Bye-Bye:X

1 răspuns:
| Loola_9927 a răspuns:

Daca o sa-l cuceresti, probabil o sa te certi cu prietena ta.Si mereu prietenii o sa te ajute atunci cand dragostea te raneste. Deci gandeste`te bine ce alegi : prietena ta sau un baiat.
Apoi, daca tot baiatul e raspunsul uite:
DESPRE HAINE: Pt a`l cuceri, vechea metoda cu decolteul si fusta scurta e inca la putere.Dar nu prea vulgar, o sa dai de belea tongue
DESPRE SILUETA: Baietilor nu le plac fetele fff slabe, prefera mai bine colaceii decat acele picoare schiloade. Si, normal, prefera un corp nici prea gras, nici prea slab. NU te infometa, fa sport!
DESPRE UMOR: Razi la glumele lui, chiar daca nu le consideri amuzante.
DESPRE PRIMA INTALNIRE : O privire jucausa e enough smug!
Comentariu: nu ii da atentie pentru ca asa nu te va baga in seama niciodata fii indiferenta straight face!