| m0nica a întrebat:

De aseară nu mai am deloc semnal la telefon. Nicăieri. Şi de obicei în casă la mine era semnal full, cred că este ceva în neregulă cu telefonul. Dar oare ce pot sa fac? Este usor de reparat? Nu îmi permit unul nou :-s

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Suna de pe alt telefon la serviciul relatii cu clientiiwinking

| popandreea a răspuns:

Si eu am patit, dar era de la cartela, am schimbat-o (precizez ca numarul si contactele se pastreaza ) si merge chiar mai bine decat inainte. O poti schimba acolo unde platesti si abonamentul sau la sediul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate cartela, si apoi pune. o la loc. e putin miscata. nu te speria!laughing